فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه تردد / خرید گیت کنترل تردد ایرانی و خارجی

خرید گیت کنترل تردد ایرانی و خارجی

با خرید گیت کنترل تردد به قیمت کارخانه و نمایندگی، بلاشک امنیت و نظم خاصی در مجموعه شما حکم فرما خواهد شد. گیت کنترل تردد ایرانی این روزها بسیار طرفدار دارد چراکه تاحدی کمتر تحت تاثیر نوسانات ارز قرار گرفته است برای همین منظور در این مجموعه انواع گیت کنترل تردد خارجی و تولید ملی، به فروش می رسد. تا این تنوع موجب گردد، مشتری، قدرت انتخاب بهتری داشته باشد.

چه نکاتی هنگام خرید گیت کنترل تردد به ما کمک می کنند؟

در اینجا چند نکته مهم جهت خرید گیت کنترل تردد به شما مشتریان متذکر می شویم تا راحت تر بتوانید محصول خود را انتخاب و یا خریداری کنید. نکات مهمی در خرید گیت کنترل تر وجوددد دارد که دقت عمل به آنها موجب خرید موفق شما خواهد شد.
شکل ظاهری و معماری گیت کنترل تردد، ایستایی و سازه گیت ، جنس موتور و قدرت و دقت در کنترل عبور و مرورها، وسایل جانبی از مهمترین مواردی هستند که در اینجا به آنها خواهیم پرداخت

مشخصات گیت ورود و خروج از نظر معماری

گیت ورود و خروج باید از نظر معماری و ساختار به گونه ای دعوت کننده باشد یعنی طراحی آن از نظر فرم و شکل ظاهری دعوت کننده باشد. درست است که امنیت بسیار اهمیت دارد ولی اگر در یک مکان معمولی از گیت کنترل ترددی استفاده کنیم که برای مکان های پرخطر امنیتی مانند گیت کنترل تردد تمام قد استفاده می شود، در ذهن مخاطب تصویری غیرمتعارف و متضاد ترسیم می شود.

مشخصات گیت کنترل تردد از نظر سازه

در کل گیت کنترل تردد از نظر سازه باید استحکام و استاندارد خود را داشته باشد. در واقع گیت به مانند دژ مستحکم به کنترل ورود و خروج ها می پردازد. پس لازم است که بدنه ای قوی داشته باشد تا اگر ضربه احتمالی به آن وارد شد هم از آسیب رسیدن به دستگاه گیت ممانعت شود و هم امنیت آن مجموعه بدلیل نقص در گیت به خطر نیوفتد.
معمولا گیت ها از نظر معماری سازه ای به گیت میله ای(چرخان، قدی، ۳شاخه، ۲ شاخه،لنگه ای یک طرفه و ۲ طرفه ) و گیت کنترل تردد شیشه ای (شیشه ای ۲ طرفه ،یک طرفه، پروانه ای) تقسیم می شوند.

دیگر مشخصات گیت کنترل تردد نفررو

معمولا گیت کنترل تردد باید این قابلیت را داشته باشد که در هر دقیقه تعداد افراد مجازی را از گیت عبور دهد. این تعداد نباید بیشتر و یا کمتر از حد مجاز باشد. ولی در مواقعی که کنترل تردد نیاز به دقت بیشتری دارد گیت مطابق آن از سوی اپراتور تنظیم می شود. ولی به حالت عادی، گیت کنترل تردد شیشه ای با سرعت ۵۰ نفر درهر دقیقه و گیت کنترل تردد میله ای ۳ شاخه که درحالت معمولی در ان کنترل تردد و عبو رو مرور نفر دقیق تر صورت می گیرد، ۳۵ نفر در هر دقیقه است.

خرید گیت کنترل تردد

علاوه بر این مشخصات دستگاه های جانبی مانند قرائتگر، بارکد خان،دستگاه حضور و غیاب، مانیتور، اسکنر اثر انگشت باید با دستگاه گیت کنترل تردد همخوانی داشته باشد. یکپارچگی سیستم نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه گیت کنترل تردد با وسایل جانبی موجب می شود اتوماسیونی قوی و منسجم در مجموعه خود داشته باشیم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه حضور غیاب چهره

فروش دستگاه حضور غیاب چهره TIMMY 610 از نمایندگی

ترددبان بزرگترین نمایندگی فروش دستگاه حضور غیاب چهره با گارانتی و خدمات پس از فروش …