مشاوره و سفارش

سیستم حضور و غیاب

کارایی دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت ، تشخیص چهره و کارت جهت کنترل تردد ورود و خروج پرسنل در محل کار می باشد. استفاده از دستگاه حضور و غیاب همراه با نرم افزار حضور و غیاب تحت وب یا ویندوز کارفرمایان را قادر می سازد تا به طور مستقیم و آنلاین بر تردد پرسنل نظارت نمایند. همچنین خرید ساعت حضور و غیاب با قیمت مناسب سبب كاهش هزینه ها، بالا بردن راندمان كاری و دوری از اشتباهات محاسباتی در حقوق و دستمزد می گردد.

گیت تردد

گیت کنترل تردد شامل گیت های شیشه ای و گیت های میله ای می باشند. برای کنترل تردد نفر میتوان از هر دو نوع گیت استفاده نمود نمونه استفاده از گیت کنترل نفر شیشه ای میتوان به گیتهای مترو اشاره کرد گیت اهرمی یا میله ای بیشتر برای باشگاه ها و مراگزی که احتمال برخورد با گیت وجود دارد استفاده میشود مانند گیتهای ایستگاه های brt

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتهزینه و نحوه ارسال وضعیتقیمت
دستگاه حضور غیاب چهره TIMMY 610 جدیدترین محصولبعهده مشتریموجودتماس بگیرید
اسکنر اثر انگشت
combo plus 300
-بعهده مشتریموجودتماس بگیرید
دستگاه حضور و غیاب سوپریما bio station -طرح ویژه تخفیفبعهده مشتریموجود۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

taraddodban@

آدرس

تهران-خیابان شهید مطهری- نرسیده به شریعتی-روبروی بوستان آوینی- ساختمان سجاد-پلاک ۱۵

ایمیل

taradodban@gmail.com

درباره ما :

مجموعه ترددبان با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه کنترل تردد و ایجاد امنیت در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی، به عرضه محصولاتی چون گیت کنترل تردد، اتوماسیون گشت نگهبانی، سیستم های حضور و غیاب، انواع اسکنر اثر انگشت، وب کیوسک دیجیتال، انواع اکسس کنترل و همچنین انواع نرم افزار های مربوط به آن با تیم زبده و پشتیبانی مناسب، می پردازد. مهیا نمودن فضای امن و آرام رسالت ماست.

هادی اسدی

Call Now Buttonتماس بگیرید