مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اسکنراثرانگشت فوترونیک بخریم یا سوپریما؟

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

چرا اسکنر سوپریما از اسکنراثرانگشت فوترونیک بهتر است؟اسکنر اثر انگشت سوپریما با قابلیت کارتخوانبا چند کاربرد تخصصی اسکنر اثر انگشت آشنا شویم
اسکنراثرانگشت فوترونیک

دستگاه اسکنراثرانگشت فوترونیک یک دستگاه چینی و سنسور متوسط محسوب می شود اگرچه این دستگاه به پای اسکنر اثرانگشت سوپریما نمی رسد، ولی این دستگاه می تواند در دفاتر اسناد رسمی ، دفاتر پیشخوان ها استفاده شود.

چرا اسکنر سوپریما از اسکنراثرانگشت فوترونیک بهتر است؟

اسکنراثرانگشت فوترونیک

اسکنر اثر انگشت سوپریما یک اسکنر محصول کشور کره است که سنسور قوی آن و تشخیص اثر انگشت و سرعت در اسکن بافت اثر انگشت آن سرعت بالاتری نسبت به اسکنراثرانگشت فوترونیک دارد.
بسیاری از دفاتر اسناد رسمی به سمت اسکنراثرانگشت فوترونیک می روند . و این بدلیل قیمت پایین تر آن نسبت به اسکنر اثر انگشت سوپریما است. ولی فوترونیک در هیچ کدام از آیتم هایی که در سوپریما گفتیم به پای آن نمی رسد.
نکته مهمتر اینکه تشخیص بافت زنده از تقلبی در سوپریما خیلی دقیق تر است؛ و تقریبا خطای آن نزدیک به صفر می باشد؛ ولی در اسکنر اثر انگشت فوترونیک ممکن است(تاکید می کنم ممکن است) خطا صورت پذیرد.

اسکنر اثر انگشت فوترونیک
اسکنراثرانگشت سوپریما ——- اسکنراثرانگشت فوترونیک
اسکنر اثر انگشت فوترونیک

اسکنر اثر انگشت سوپریما با قابلیت کارتخوان

دوران حال، زمانه ای است که احراز هویت دیگر به صورت مجازی با سیستم های پیشرفته چون اسکنر اثر انگشت هم امکان پذیر است و تطابق اثر انگشت با کارت ملی و یا تایید امضا با اثر انگشت هر گونه خطا و یا تخلف را به کمترین حد امکان می رساند. پس از این نظر هیچ نگرانی وجود ندارد و در بسیاری از محل هایی که نیاز به احراز هویت است از این طریق به راحتی میسر می شود. امن ترین دستگاه ها برای تایید احراز هویت، اسکنر اثر انگشت مجهز به قرائت کارت ملی است که این روزها دفاتر اسناد رسمی این دستگاه را برای امنیت بیشتر استفاده کرده است. و فعال نمودن کارتخوان آن خود موجب محیطی امن و آرام گردیده است.

با چند کاربرد تخصصی اسکنر اثر انگشت آشنا شویم

تایید هویت افراد دیگر به یک اصل تبدیل شده است و در قرن حاضر باید با سهل ترین روش ولی در عین حال با امن ترین حالت ممکن اعمال شود.
شناسایی افراد تنها با کارت شناسایی نمیتواند مطمئن باشد به خصوص در گمرکات مرزی یا محل هایی که شناسایی نیاز است.
به راحتی برای نانوایی ها( هنگام عرضه سهمیه آرد می توان سهمیه و تاییدیه آنها با اسکنر اثر انگشت کارتخوان صورت گیرد، مثلا در بحث کشاورزی برای سهمیه آب، کود، پیاز یا بذر و … میتوان باارتباط اسکنر اثر انگشت کارتخوان به سازمان ثبت احوال این مهم صورت گیرد وکشاورز در نوبت اول با در دست داشتن کارت ملی با ثبت اثر انگشت و تایید کارت ملی (کارت ملی الکترونیکی ) بپردازد. تا دفعات بعدی با تایید اثر انگشت مشخص شود، فرد سهمیه خود را دریافت کرده است یا خیر.
این مثال کاربردی که هنوز اجرایی نشده است بدین منظور بود تا به اهمیت اسکنر اثر انگشت مجهز به کارتخوان بیشتر پی ببرید.

مهندس مشهوری 09389108141

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس مشهوری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09389108141

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: taradodban@

instagram icon اینستاگرام: taradodban@

email icon ایمیل: taradodban@gmail.com

مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید