فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه تردد / خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس

یکی از اقداماتی که اخیرا بسیاری از مدارس برای نظم بیشتر دانش آموزان انجام می دهند، خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس است.
با توجه به اینکه اغلب کاربران و جامع هدف برای استفاده از دستگاه حضور و غیاب مدارس، دانش آموزان هستند نوع دستگاه و محل نصب دستگاه حضور و غیاب با در نظر گرفتن به این موضوع تهیه می شود.

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس

دلیل خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس چیست؟

تا اینجا یکی از دلایل اهمیت خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس را ذکر کردیم. اما از دلایل مهم دیگر این است که معمولا مدارس گزارش حضور و غیاب و وورود وخروج دانش آموزان را به اولیا به صورت آنلاین اطلاع می دهند.
بخش نرم افزاری تیم ترددبان قابلیت ارسال پیامک لحظه ای و آنلاین را در دستگاه حضور و غیاب مدارس ایجاد کرده است.
به این صورت اولیا مطلع خواهند بود چه ساعتی فرزندشان وارد مدرسه شده و بلعکس که این به راحتی از طریق اپلیکیشن موبایلی یا پیامکی( اتوماتیک) مقدور است.

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس

قابلیت سخت افزاری در دستگاه حضور و غیاب مدرسه

در واقع آنچه برای خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس در بحث سخت افزاری مهم است، امکاناتی است که معمولا مطابق با خصوصیات رفتاری دانش آموزان باید در نظر گرفت.

دستگاه حضور و غیاب کارتی برای مدارس مناسب نیست

تجربه نشان داده دستگاه های حضور و غیاب کارتی خیلی مناسب آنان نیست زیرا امکان مفقود شدن این کارت ها از سوی دانش آموزان بدلیل اقتضای سن آنان زیاد است.
گاهی دیده شده است وارد کردن کد توسط دانش اموزان با مشکلی دیگر یعنی فراموش کردن رمز را در پی داشته است. که البته مورد دوم به نسبت مفقود شدن کارت حضور و غیاب کمتر است.

اهمیت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت برای مدارس

معمولا پیشنهاد مشاورین دستگاه حضور و غیاب این است که برای مدارس، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و یا دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره بسیار مناسب تر است.
یکی دیگر از امکانات مورد نیاز برای خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس، رله اتصال به درب از دستگاه حضور و غیاب است که در کنترل تردد داشن آموز نقش اساسی و مهمی دارد.
دستگاه حضور و غیاب مدارس تنوع زیادی دارد.

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس و نمایندگی فروش آن

بسیاری از مشتریان گمان می کنند برای مدارس از نظر سخت افزاری باید دستگاه حضور و غیاب خاصی خریداری شود، ولی با جمع بندی مطالب فوق متوجه شدیم هر دستگاه حضور و غیاب مجهز به سنسور اثر انگشت یا تشخیص چهره می تواند در مدارس استفاده شود.
حال چه دستگاه حضور و غیاب ایرانی باشد و چه دستگاه حضور و غیاب خارجی.
پس از نظر سخت افزاری دستگاهی به شما پیشنهاد می شود که قدرت و پردازش سنسور اثر انگشت آن و همچنین کیفیت در تشخیص چهره مناسبی داشته باشد.

اطلاع از قیمت سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

برای اطلاع از قیمت سیستم حضور و غیاب مدارس می توانید پس از بررسی و مقایسه دستگاه های حضور و غیاب در این سایت با تیم ترددبان تماس بگیرید.
معمولا راهنمایی های تیم ما و پیشنهاد دستگاه حضور و غیاب مناسب به مشتریان مورد رضایت آنان در خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس، اداره ها،ارگانها و… واقع شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه کش لس

دستگاه کش لس از تولید کننده بخریم

دستگاه کش لس همان کیوسک غیر نقدی به حساب می آید جهت خرید دستگاه کش …