مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه حضور غیاب کارتی قیمت نمایندگی مرکزی

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

آنچه هنگام خرید دستگاه حضور غیاب کارتی باید بدانیدکیفیت دستگاه  ساعت زنی کارتدستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی بهتر است یا کارتی؟چرا در متروها بجای اثر انگشت از کارت استفاده می شود؟
دستگاه حضور غیاب کارتی قیمت

دستگاه حضور غیاب کارتی قیمت  مناسب را  از شرکت توزیع سیستمهای کنترل تردد تهیه کنید.  اگر به دنبال دستگاه کنترل تردد کارتی هستید هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

آنچه هنگام خرید دستگاه حضور غیاب کارتی باید بدانید

در خرید دستگاه حضور غیاب کارتی قیمت، کیفیت و  نوع استفاده مهم است.  در اینجا شما را با نوع استفاده آشنا می کنیم تا بهتر بتوانید  در خرید دستگاه ساعت زنی تصمیم گیری کنید.

اینجا از عمد مثال باشگاه ورزشیرا می زنیم چرا که  این افراد برای تهیه دستگاه حضور و غیاب  اشتباهاتی انجام می دهند.
برخی از رشته ها هستند که  تایم استفاده از آن آزاد است یعنی فرد هز زمانی در روز می تواند از دستگاه استفاده کند و  او  به همان اندازه فردی که یک روز در میان به باشگاه می آید، هزینه پرداخت  کرده است. پس چنین باشگاهی اگر از سیستم کارتی استفاده کند، احتمال رد و بدل کردن کارت میان چند نفر وجود خواهد داشت. پس مطمئنا شخصی که شارژ ماهیانه پرداخت نکرده است هم می تواند با کارت دیگری به باشگاه وارد شود.
اما رشته ورزشی اگر  برای ورود به هر سانس از وی همزمان اعتبار کم شود، می توان از کارت استفاده نمود.

دستگاه حضور غیاب کارتی قیمت

کیفیت دستگاه  ساعت زنی کارت

کارتها معمولا به ۲ صورت است مایفر و  rfid که کارتهای ورزشی اصولا به صورت mifer می باشند. این کارتها  می تواند اطلاعات یک فرد را ذخیره کند. کارتها مایفر و آر. اف. آی.دی  هر کدام مدل های تماسی و غیر تماسی دارند که از اسمش پیداست و مدل غیر تماسی به مانند کارتهای اتوبوس واحد از فاصله ۱۳ سانتیمنتری هم می تواند  اطلاعات  را به تگ انتقال دهد.

از کارتهای مایفر می توان چند استفاده کرد. مثلا کارتی که در باشگاه استفاده شده را برای اتوماسیون تغذیه، ورود  به بخش های مختلف،  سرویس ایاب و ذهاب و…. استفاده نمود. این تنوع موجب بالا رفت کیفیت سیستم حضور و غیاب کارتی می شود.

دستگاه حضور غیاب کارتی قیمت

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی بهتر است یا کارتی؟

استفاده های  متفاوتی می توان از دستگاه ها کرد. شما می دانید که به دلیلی ایتکه  اثر انگشت یک شخص منحصر او است  می توان از این فرصت در احراز هویت بیومتریکی استفاده نمود.  ولی اگر به هر دلیلی این مشخصه به دلیل اختلال،  سنسور انگشتی را دچار خطا در تشخیص کند، چه اقدامی باید انجام داد؟در اینجا  از دیگر گزینه ها مانند دستگاه حضور  غیاب کارتی یا دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می توان استفاده کرد. پس نمی توان این  سیستم ها را قیاس کرد. زیراکه هر کدام در جایگاه خاصی استفاده دارد.

دستگاه حضور غیاب کارتی قیمت

چرا در متروها بجای اثر انگشت از کارت استفاده می شود؟

  • احتمال اینکه اثر انگشت فردی از بین رفته باشد زیاد است ولی کارت ثابت است.
  •  سرعت استفاده از کارت هنگام ورود  و خروج از گیت ورود و خروج مترویی به دلیل اینکه مسافرین باید برای اعلام های رفت و آمد  به دستگاه یا سنسور نزدیک شوند خیلی بیشتر است
  • در مکان عمومی استفاده  سریع از سنسور های اثر انگشت با خطا روبرو می شود چون اقشار مختلف مانند کودک و نوجوانف پیر و جوان از آن استفاده میکنند.
  • رعایت پروتکل های بهداشتی با کارت رعایت می شود.

دستگاه حضور غیاب کارتی قیمت

 

هادی اسدی 09127147035

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: هادی اسدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 091271470351

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: taradodban@

instagram icon اینستاگرام: taradodban@

email icon ایمیل: taradodban@gmail.com

مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید