مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اسکنر اثر انگشت ثبت احوال با کارت ملی و پین پد/ ویدئو

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

اسکنر اثر انگشت ثبت احوال مدل combo plus 300سنسور اثر انگشت و مقایسه آنی با کارتخوان ملیکارتخوان ملی در combo+300پین پد  چه کاربردی در بالا رفتن قابلیت اسکنر اثر انگشت ثبت احوال دارد؟
اسکنر اثر انگشت ثبت احوال

فروش اسکنر اثر انگشت ثبت احوال با مجوز از این سازمان می تواند امنیت بالاتری را در احراز هویت ایجاد نماید، در بازار بسیاری از این مدل ها  وجود دارد  و معمولا حداقل امکانات آن ممکن است به پایین بودن قیمت آن موجب شود. ولی باید حسگر اثر انگشت کاربردی و مطابق حرفه و کار شما باشدکه در اینجا به صورت تخصصی به آن می پردازیم.

اسکنر اثر انگشت ثبت احوال مدل combo plus 300

 

این دستگاه مورد تایید ثبت احوال است و امکاناتی که در آن وجود دارد دیگر دستگاه های مشابه که دارای کارتخوان ملی است را ندارد. اسکنر اثر انگشت ثبت احوال combo+300 دارای آپشن های زیر است:

  • سنسور اثر انگشت ضد تقلب
  • پین پد
  • کارتخوان کارت ملی

اسکنر اثر انگشت ثبت احوال

این امکانات مشخصه هایی ویژه دارد که در ادامه ضمن اشاره به جزئیات آن در ویدئوی زیر هم شرح داده شده است:

 

 

سنسور اثر انگشت و مقایسه آنی با کارتخوان ملی

سنسور اثر انگشت در این دستگاه دارای سرعت بسیار بالایی در تشخیص است. اگرچه دستگاه یک اسکنر اثر انگشت ایرانی است، ولی به دلیل قابلیتی که در حسگرهای سوپریمای کره جنوبی وجود دارد، و هوشمندانه مانع هر گونه جعل می شود، از این دستگاه استفاده شده است.

اسکنر اثر انگشت ثبت احوال

سنسور این سیستم  جدیدتری سری سنسورهای LFD است  و دقیقا همان حسگر اسکنر اثر انگشت bio mini slim 2 می باشد. که حتی از سنسورهای اسکنر اثر انگشت bio mini combo  هم جدید تر است در بایو مینی کمبو از سنسور اسکنر اثر انگشت bio mini slim1 استفاده شده است.

اسکنر اثر انگشت ثبت احوال

کارتخوان ملی در combo+300

این بخش دستگاه محل قرار گرفتن کارت ملی یا کارت های هوشمند است. در اسکنر اثر انگشت ثبت احوال، مقایسه ای بین بافت اثر انگشت با اطلاعات ذخیره شده در تراشه کارت ملی شخص صورت می گیرد که اصطلاحا می گویند Match On Card و سپس به صورت آنی استعلام از ثبت احوال انجام می پذیرد که هر سه مقایسه (اثر انگشت، کارت ملی و ثبت احوال) به احراز هویت امن منجر می شود. و به قول معروف راهی برای خطا باقی نخواهد گذاشت.

اسکنر اثر انگشت ثبت احوال

پین پد  چه کاربردی در بالا رفتن قابلیت اسکنر اثر انگشت ثبت احوال دارد؟

برخی از افراد هستند که اثر انگشت ندارند و این مسئله یا به صورت مادرزادی و یا بخاطر مشاغل سخت بوده است. مطابق آمارها حدود ۷-۱۰ درصد از افراد جامعه به این دلایل، فاقد اثر انگشت هستند، که این موضوع تولیدکنندگان فهیم ایرانی را بر این داشته تا فکری به حال حقوق این قشر نمایند و روی اسکنر combo +300 پین پد برای وارد کرد کد قرار داده شده است. این کد توسط ثبت احوال صادر می گردد و این بار به جای مقایسه اثر انگشت با کارت ملی، مقایسه بین کد و کارت ملی انجام می پذیرد.

هادی اسدی 09127147035

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: هادی اسدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 091271470351

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: taradodban@

instagram icon اینستاگرام: taradodban@

email icon ایمیل: taradodban@gmail.com

مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید