فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه اکسس کنترل / اکسس کنترل حضور غیاب از کجا بخریم؟

اکسس کنترل حضور غیاب از کجا بخریم؟

خرید اکسس کنترل حضور غیاب در واقع یکی از بی نظر ترین دستگاه های هوشمند، در مجموعه شما خواهد بود.
شما با خرید اکسس کنترل هزینه ها را کم خواهید نمود و از طرفی به هوشمندسازی در جهت تسریع پیشروی در شرکت شما محسوب می گردد. فروش بصورت عمده و یا تک با قیمت مناسب از این مجموعه، صورت می پذیرد.

معجزه اکسس کنترل حضور غیاب

فروش دستگاه های اکسس کنترل حضور غیاب از پرکاربردترین سیستم های کنترل تردد هدفمند به شمار می آید.
حتی اگر برای یک مراسم ویژه می خواهید مهمان دعوت کنید، می توانید ازقبل از آنان درخواست کنید تا با دستگاه اسکنر اثر انگشت نمونه اثر انگشت را برایتان ارسال کنند، و روز موعد بجای چک کردن و درخواست کارت دعوت، افراد خود با این دستگاه، ورود خود را اعلام و از طرفی توسط دستگاه مجوز حضور انان به سالن دعوت صادر شود.
یا برای مهمان، کارت مایفر ارسال گردد تا آن روز از این طریق، کنترل تردد مقدور باشد.
جالب است بدانید، این اقدام می تواند تاریخ انقضا داشته باشد، یعنی از همان لحظات اتمام مراسم و خروج مدعوین از سالن، آن اثر انگشت و یا کارت، منقضی می شود.

اکسس کنترل حضور غیاب

مدیریت تمام و کمال با اکسس کنترل حضور غیاب

از دیگر امکانات سیستم اکسس کنترل، ایجاد محدودیت برای افراد در محل کار است. این محدودیت هم، زمانی می تواند باشد و هم مکانی. به این صورت فردی که در یک ساعت اجازه ورود به ساختمان محل کار را نداشته باشد، علاوه بر ممانعت اتوماتیک از ورود وی، این گزارش در سیستم هم ثبت می گردد. و یا اینکه کارمندی که در فضایی ممنوعه نباید حضور داشته باشد، دستگاه از ورودش جلوگیری می کند.
جالب است بدانید در سیستم اکسس کنترل این امکان وجود دارد که به مدیریت اطلاع داده شود فرد یا کارمند، قصد ورود به یک مکان ممنوعه را داشته است که اکسس کنترل، ورود وی را نپذیرفته است.
حتما باید اکسس کنترل مجهز به خروجی رله باشد تا بتواند اتصال به درب و کنترل آن را صورت دهد.

اکسس کنترل حضور غیاب

کدام برند اکسس کنترل حضور غیاب مناسب تر است؟

دستگاه اکسس کنترل، باید نرم افزار مناسب هم داشته باشد.از نظر سخت افزاری تکمیل باشید ولی نرم افزار می تواند کاری کند که مدیر آن مجموعه به راحتی از آن طریق و آنلاین از حضور ونیروهای خود در مجموعه با خبر باشد و بداند در حال حاضر چه کسی برای ماموریت خارج اداره و یا به شهر یاشهرهای دیگررفته است، چه کسی در مجموعه حضور دارد یا به مرخصی رفته است.
بهترین برند که می تواند این قابلیت ها را برای شما به نحو احسنت انجام دهد؛ و یا اینکه به گزارش گیری و ارسال آن بپردازد دستگاه اکسس کنترل سوپریما است. می توانید برای خرید آن و یا اطلاع از قیمت اکسس کنترل سوپریما با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه حضور غیاب چهره

فروش دستگاه حضور غیاب چهره TIMMY 610 از نمایندگی

ترددبان بزرگترین نمایندگی فروش دستگاه حضور غیاب چهره با گارانتی و خدمات پس از فروش …