مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ترفند ۲۰۲۰ برای هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ، بر چه اساس صورت گرفت؟هک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتیراه و روش پیچیده برای هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره از سیستم ها پیشرفته در احراز هویت است. هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ، با وجود پیشرفته شدن این مدل دستگاه ها امکان پذیر است، و موجب شده برای جلوگیری از این نقص، شرکت ها با کیفیت ترن مدل آن را برای خود خریداری کنند .در اینجا به چند نمونه از جدیدترین روشهای هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره اشاره می کنیم.

هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ، بر چه اساس صورت گرفت؟

قبل از اینکه دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و یا اثر انگشت ساخته شود. تنها راه حضور و غیاب و یا کنترل تردد از طریق وارد کرد کارتهای آنالوگ بود. این روش، سختی کار خود را داشت و تنها در عدالت حقوق به کارمند موثر بود. چراکه لزوما باید کنار دستگاه اپراتوری وجود داشت تا مانع تقلب شود.زیراهر فرد می توانست برای دیگری کارت زنی کند و با وجود حضور حراست، خیلی مواقع این اتفاق رخ هم می داد.
به مرور و ساخت دستگاه حضور و غیاب کارتی همین خطا تکرار شد.
شرکت ها متوجه شدند که نظم فقط به واسطه بودن دستگاه حضور و غیاب کارتی پدید نمی آید راهی برای جلوگیری از دور زدن آن باید پیدا گردد.

هک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

با ساخت سنسورهای اثر انگشتی که مبتنی بر مشخصات بیولوژیکی انسان ساخاته شده است، دیگر کسی امکان تقلب نداشت؛ چراکه ۱۰ انگشت یک فرد کاملا با هم متفاوت است، چه برسد به اثر انگشت ۲ فرد از هم.
دیری نپایید که اسکنر اثر انگشت هم ناکام ماند. چرا که با ساخت قالب اثر انگشت یک فرد امکان تردد وجود داشت.واین تقلب به راحتی صورت می گرفت. این خود به ناامنی در مجموعه منجر گردید.
اما این پایان ماجرا نبود، و طراحان زبده و خبره توانستند با تولید سنسورهای حرارتی حساسیت دستگاه را افزایش دهند.
آنها سنسور را به گونه ای طراحی کردند که قادر باشد بافت زنده و گرم را از بافت اثر انگشت مصنوعی تشخیص دهد.

راه و روش پیچیده برای هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

در ابتدا احرازهویت با دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره خیلی راحت و بدون هیچگونه هک کردنی صورت می گرفت، هکرها کم کم توانستند این دستگاه را نیز آنالیز کنند. آنها به مروراز طریق عکس یا ویدئو یک شخص دست به این اقدام زدند. ولی کم کم روش پیشرفته تر انها یعنی تهیه تصویر۳بعدی یک فرد، و قرار دادن ان مقابل دستگاه تشخیص چهره جواب داد.
این در واقع ادامه رو راه و سبک تقلب از طریق اثر انگشت بود. و هم اکنون در برخی از دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره بعنوان یک ضعف محسوب می گردد. همانطور که ضعف سنسورهای اثر انگشت با سیستم حرارتی برطرف شدند، مخترعین نیز با همان تکنولوژی به رفع نقص و ممانعت ازهک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره پرداختند و سیستم سنسور تشخیص چهره را بصورت حرارتی طراحی نمودند تا بتواند فرد زنده و واقعی را از مصنوعی، تشخیص دهد.
امروزه شرکتها و برندهای مشهور، با در نظر گرفتن بهترین قطعات، اقدام به تولید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می کنند.
شرکت کره ای سوپریما از نمونه این شرکت ها محسوب می شود. مجموعه ترددبان بعنوان نمایندگی دستگاه حضور و غیاب سوپریما آماده ارائه خدمات و فروش این دستگاه است.

هک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
مهندس مشهوری 09389108141

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس مشهوری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09389108141

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: taradodban@

instagram icon اینستاگرام: taradodban@

email icon ایمیل: taradodban@gmail.com

مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید