فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه اکسس کنترل / دستگاه اکسس کنترل ایرانی / دستگاه کنترل تردد ارزان نخریم!

دستگاه کنترل تردد ارزان نخریم!

صرفا شما دستگاه الکترونیکی را به واسطه ارزان بودنش خریداری نمی کنید. مثلا هر جا دستگاه کنترل تردد ارزان به چشمتان خورد بیش از ارزان بودن آن به کیفیت، خدمات، اصل بودن و چنین مواردی دقت می کنید.چراکه شما می خواهید کالایی که برای چندین سال امنیت و تردد مجموعه شما را تامین کند خریداری کنید. این بسیار مهم است.

منظور از دستگاه کنترل تردد ارزان چیست؟

اگر باز شدن این صفحه توسط شما بواسطه سرچ کردن واژه دستگاه کنترل تردد ارزان ، بوده و به دنبال چنین دستگاهی هستید باید تاکید کنیم نیاز است معنای ارزان را برای شما تعریف کنیم. تا در خرید خود ناموفق نباشید.

در این مجموعه انواع قیمت دستگاه کنترل تردد (دستگاه کنترل تردد ارزان و قیمت بالا) وجود دارد که بسته به نیاز مشتری آیتم هایی مانند تعداد تردد، تعداد پرسنل، میزان امنیت مورد نیاز، وجود امکانات جانبی نظیر میسر بودن یا نبود کابل کشی برق و شبکه، در انتخاب دستگاه تاثیر دارد.پس این ما نیستیم که دستگاه کنترل تردد ارزان می خریم.شرایط است که تعیین کننده چنین دستگاهی است.
بلعکس این مسئله هم به شما ممکن است ضرر بزند. یعنی در مکانی که همه چیز برای نصب دستگاه کنترل تردد با کیفیت وارزان فراهم است، دستگاهی بدون کارشناسی خریداری می کنید که بسیاری از آپشن هایش بلا استفاده و قیمت آن گران می باشد.

خرید دستگاه کنترل تردد ارزان با گارانتی هم مضر است

شما دستگاه کنترل عبور مروری خریداری کرده این که هم کار شما را خیلی خوب راه می اندازدو هم ارزان قیمت است. و بخاطر اینکه دارای گارانتی است خیالتان راحت است. ولی اخیرا کیتها و قطعات داخلی آن کمی دچار اختلال شده است. و تصمیم گرفته اید بخاطر این اختلال و رفع وقفه ای که در کنترل تردد شرکتتان پیش آمده به نمایندگی آن اطلاع دهید.خیلی خوشبینانه نمایندگی، همان روز یا روز بعد، برای رفع نقص آن به شرکت شما می آید.
این مدت امنیت مجموعه شما چگونه برقرار می شود؟ آیا دستگاهی که بعد از زمان کوتاهی از خرید باز می شود، قابل اعتماد است؟ آیا درهمان ابتدا اطمینان داشته اید که کیفیت سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه، مجموعه شما را ساپورت می کند؟

دستگاه کنترل تردد ارزان

چگونه در تله دستگاه حضور و غیاب بی کیفیت نیوفتیم؟

موارد بالا همه مسائلی هستند که نشان می دهد اگر بدون کارشناسی دستگاه را خریداری کنید ممکن است دچارمشکل شوید.
برای همین پیشنهاد می شود می شود:

  • پیش از خرید باچند شرکت واردکننده و تولید کننده صحبت کنید و از آنان مشاوره بگیرید. و بعد جمع بندی سراغ شرکت با کیفیت بروید.
  • دستگاه کنترل تردد با گارانتی و با کارشناسی منصفانه خریداری کنید.
  • خرید دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد بدون خدمات پس از فروش اگرچه ارزان تر تمام می شود ولی خطر و ریسک بزرگی است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه حضور غیاب چهره

فروش دستگاه حضور غیاب چهره TIMMY 610 از نمایندگی

ترددبان بزرگترین نمایندگی فروش دستگاه حضور غیاب چهره با گارانتی و خدمات پس از فروش …