مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه حضور غیاب کارتی بدون واسطه

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

خرید دستگاه حضور غیاب کارتی برای چه مکانهایی مناسب است؟مناسب ترین محلها برای استفاده دستگاه ساعت زنیانواع دستگاه حضور و غیاب کارتیمعرفی دستگاه حضور و غیاب  پرکاربرد کارتی
خرید دستگاه حضور غیاب کارتی

شما  برای خرید دستگاه حضور غیاب کارتی کمی ۲ به شک هستید؟  یا  به دلیل وفور محصولات و شرکتها مردذ شده اید از کدام شرکت اقدام به تهیه دستگاه کنید؟  ما در اینجا شما را با راهکارهایی در خرید دستگاه حضور غیاب کارتی بدون واسطه آشنا می کنیم و چند دستگاه با کیفیت را به شما معرفی می کنیم.

خرید دستگاه حضور غیاب کارتی برای چه مکانهایی مناسب است؟

پیش از همه چیز  باید شما را با این موضوع که خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی برای چه  شغلی مناسب است آشنا  کنیم. چراکه گاهی این سیستم ممکن است برای اماکنی، آسیب پذیر هم باشد و برای حرفه هایی دیگر لازم  زیرا سیستم استفاده از دستگاه کارت زنی به گونه ای است که احتمال جابجا کردن کارت ها توسط ۲ نفر وجود دارد.  برخی از باشگاه های ورزشی هم هستند که ورزشکار می تواند به صورت آزاد در هر تایمی که مایل است از باشگاه استفاده کند. در این مواقع دستگاه ساعت زنی کارتی ، موجب زیان به باشگاه می شود، زیرا یک کارت که یک بار ، شهریه پرداخت شده است،در یک روز میان چند نفر می چرخد. و تنها شهریه یک نفر محاسبه می گردد.

این مسئله اگرچه همیشه رخ نمی دهد ولی مصداق آن را بارها دیده ایم و صاحبان مراکز مختلف از این موضوع شکوه دارند.

مناسب ترین محلها برای استفاده دستگاه ساعت زنی

  • شغل های امنیتی و استفاده از کارتهای یک بار مصرف.
  • شهر بازی ها
  • موزها های چند منظوره
  • پارکینگهای اعتباری
  • باشگاه های اعتباری که هر بار اعتبار از آن کم می شود.
  • خرید دستگاه حضور غیاب کارتی خرید دستگاه حضور غیاب کارتی

با این توضیحات متوجه می شویم که استفاده از کارت بسیار مفید است ولی باید در انتخاب آن دقت کنیم. اتوبوسهای واحد و متروها هم استفاده کارت بسیار مفبید است.

انواع دستگاه حضور و غیاب کارتی

دستگاه rfid  یا مایفر ۲ نوع دستگاهی هستند که  می توانند این کارتها را بخوانند و تایید یا رد آنها به این دستگاه ها بستگی دارد. هر ۲کارت در مدل تماسی یا غیر تماسی در بازار یافت می شود.
از نکات مهم این است که کارت های آر اف. آی.دی  اطلاعات در ان ذخیره نمی شود و به مانند یک تگ عمل می کند ولی کارتهای مایفر با ذخیره چندین اطلاعات ، پر کاربردتر است و در مکانهای بیشتر و انحصار به یک فرد استفاده می شود.

 

معرفی دستگاه حضور و غیاب  پرکاربرد کارتی

دستگاه حضور و غیاب توسان  و دستگاه تایمکس پلاس هر دو از دستگاه های با کیفیت کارتی هستند. که تولید ایران مبی باشد، تایمکس  ۱۶۰۰۰ کارت کاربر را می تواند ذخیره کند  و در ۲ مدل RF و مایفر (هر ۲ تماسی و غیر تماسی) مورد استفاده قرار می گیرند. در مورد دستگاه حضور و غیاب توسان هم همین مسئله صدق می کند با این تفاوت که در توسان تعداد کارت ۲ برابر تایمکس کارتی تعریف شده است و می تواند ۳۲۰۰۰ کاربر  را ذخیره نماید.

نکته دیگر اینکه دستگاه توسان کارتی دارای ۲ رله می باشد و اگر به درب مکانیکی یا گیت کنترل تردد متصل باشد، می تواند  ۲ در  پشت سر هم را باز کند.

خرید دستگاه حضور غیاب کارتی

مهندس مشهوری 09389108141

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس مشهوری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09389108141

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: taradodban@

instagram icon اینستاگرام: taradodban@

email icon ایمیل: taradodban@gmail.com

مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید