فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه تردد / فروش دستگاه حضور غیاب دست دوم به چه قیمتی؟

فروش دستگاه حضور غیاب دست دوم به چه قیمتی؟

از سئوال هایی که معمولا مشتریان از ما می پرسند این است که فروش دستگاه حضور غیاب دست دوم توسط شرکت شما صورت می گیرد یا خیر؟ در اینجا جا دارد تا قبل از در اختیار گذاشتن مشخصات یک دستگاه حضور و غیاب دست دوم به مزایا و معایب خرید آن اشاره کنیم.

چه کسی از خرید و فروش دستگاه حضور غیاب دست دوم سود می برد؟

اگر به سایتهای فروش دستگاه حضور غیاب ، دقت کنید، خواهید دید که در هیچ کدام از آنها خبری از فروش دستگاه حضور غیاب دسته دوم نیست. این بدان معناست که شرکتها ازاینکه سرگذشت دستگاه در شرکت قبلی چگونه بوده است، اطلاعی ندارند.! بعبارتی آنها ادعا می کنند فروش دستگاه حضور غیاب دست دوم ، ریسک است. برای همین از آن امتناع می کنند.ولی شاید این مسئله به لحاظ ضرر فقط شامل حال فروشنده باشد و مشتری از آن سود می برد!؟ ما برای پاسخ دقیق به این سئوال به طور مختصر به مزایا و معایب خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم می پردازیم.

فروش دستگاه حضور غیاب دست دوم

مزایا و معایب خرید یا فروش دستگاه حضور غیاب دست دوم

اگر یادتان باشد برای فروش دستگاه ساعت زنی به مسئله ای تاکید کردیم و آن خرید دستگاه حضور و غیاب با خدمات پس از فروش و گارانتی بود. گاهی شما دستگاه حضور و غیاب دست دوم زیر قیمت خریداری می کنید که هنوز گارانتی و خدمات پس از فروش را شامل می شود. و حتی هنگام خرید، بخش فنی آن شرکت به انتقال و نصب دستگاه حضور و غیاب اقدام می کند خوب در این حالت ریسک کمتر است. چرا که کارشناس فنی می تواند به عیب یابی احتمالی دستگاه و رفع نقص آن بپردازد.
ولی اگر دستگاه از ابتدا گارانتی و خدمات نداشته، به هیچ وجه خرید آن را پیشنهاد نمی کنیم.

چه چیزی هنگام خرید دستگاه حضور غیاب دسته دوم، مشتری را وسوسه می کند؟


نکته دیگر لیست قیمت دستگاه حضورو غیاب است. که معمولا این دستگاه ها برای خریدار ارزانتر است.
اما اگردستگاه حضور و غیابی که دست ۲ خریدیم، بعدا مشکل فنی پیدا کرد باید ازچه طریق رفع کنیم؟
ما پیش از این بارها تاکید کردیم که دستگاه حضور و غیاب، خود سرمایه گذاریست و سوداور . آیا ارزش این را دارد که بجای دستگاه حضور و غیاب آکبند و نو از دستگاه ساعت زنی دست ۲ استفاده کنیم؟
آیا شرکت عرضه کننده دستگاه حضور و غیاب، بواسطه اینکه دستگاه دست دوم شرکتش جابجا شده است برای خدمات به محل نصب جدید این دستگاه خواهد آمد؟
اینها همه، سئوالاتی است که نیاز است قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب دست ۲ در مورد آن تامل نمود.

جمع بندی برای خرید دستگاه حضور غیاب دست ۲

تنها دلیل خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم می تواند، کمبود بودجه باشد. و یا اینکه دستگاهی که بر خرید آن تاکید داریم دیگر تولید نمی شود. (به شما پیشنهاد می کنیم با استقراض، دستگاه نو خریداری کنید، چرا که بر این اصل پایبندیم و می گوییم خرید دستگاه حضور و غیاب، خود سودآوراست.
در بعضی مواقع که لزوما باید پرسنل از دربهای مختلف و جدا به حضور و غیاب بپردازند و خرید چندین دستگاه ساعت زنی به صرفه نیست، پیشنهاد می شود، از نرم افزار حضور وغیاب موبایلی استفاده کنید.
سود آوری دستگاه موجب می شود خرید یا فروش دستگاه حضور غیاب دست دوم ، اقدامی غلط تلقی شود.
با این شرح، تهیه دستگاه حضور و غیاب آکبند را می توان به دست دوم ترجیح داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه کش لس

دستگاه کش لس از تولید کننده بخریم

دستگاه کش لس همان کیوسک غیر نقدی به حساب می آید جهت خرید دستگاه کش …