مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اکسس کنترل اتاق سرور را از نمایندگی سوپریما بخرید

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

فروش اکسس کنترل اتاق سرورسیستم کنترل تردد و حفاظت فیزیکی اتاق سروراگر دستگاه اکسس کنترل اتاق سرورشما برند سوپریما باشدچه بردی می کنید؟پیشنهاد ما برای خرید دستگاه اکسس کنترل اتاق سرور چه دستگاهی است؟

با توجه به حساسیت شرکت ها که نسبت به اتاق سرور وجود دارد فروش اکسس کنترل اتاق سرور با کیفیت های مختلف و همچنین امنیت های بالا ارائه می گردد. شما با خرید اکسس کنترل اتاق سرور، می توانید مهمترین محل شرکت خود را هوشمند کنید.

فروش اکسس کنترل اتاق سرور

افرادی که به اتاق سرور می توانند دسترسی داشته باشند باید با یک اشاره و بدون وقفه و معطلی بتوانند به تردد در آن بپردازند. ولی امنیت این اتاق برای کسانی که مجوز تردد در آن را ندارند باید غیر ممکن شود.
امنیت الکترونیکی و فیزیکی هر دو در حفاظت اتاق سرور موثر است. شما با توجه به اهمیت اتاق سرور از دیوار ها و سطوح حفاظتی، و درب های مستحکم فلزی و… استفاده می کنید .اما باز شدن این دربهای سنگین ومستحکم برای افراد مجاز باید به سهولت و بدون هیچ زحمتی انجام پذیرد. که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

سیستم کنترل تردد و حفاظت فیزیکی اتاق سرور

اتاق سرور به قدری حساس است که حتی مدیران هم به راحتی اجازه ورود به آن محل را ندارند. پس نباید دستگاهی در آن استفاده کرد که به سادگی با خطا مواجه شود. و بعبارتی خطای آن نزدیک به صفر باشد دستگاه اکسس کنترل سوپریما در این زمینه حرف اول را می زند؛ این دستگاه ها می توانند تایم های ورود و خروج از اتاق سرور، توسط افراد را کاملا مدیریت کند . در یک دستگاه حضور و غیاب هر دفعه که بخواهیم وارد یا خارج می شویم و اگر مجهز به خروجی رله باشد هر دفعه درب بدون هیچ تعللی برای ما گشوده می گردد. ولی در اکسس کنترل سوپریما این اپراتور است که مدیریت می کند که چه افرادی باید در چه زمانی وارد شوند.

اکسس کنترل اتاق سرور

اگر دستگاه اکسس کنترل اتاق سرورشما برند سوپریما باشدچه بردی می کنید؟

با خرید اکسس کنترل سوپریما به راحتی مدیریت می کنید که:

  • در چه تایمی چه افرادی می توانند وارد شوند.
  • مثلا در ساعت ۱۴-۱۶ هر کس جز مسئول بخش آی تی می تواند وارد اتاق سرور شود و از ورود دیگر افراد ممانعت می کند. و این دستور به اکسس کنترل داده می شود.
  • با اکسس کنترل می توان فردغیر مجازی که با فرد مجاز وارد اتاق سرور شده است هنگام خروج به ما اطلاع دهد. البته داخل اتاق سرور وجود دوربین مدار بسته جهت کنترل تردد الزامی است.
  • بدین صورت از هر گونه خطای انسانی یا عمدی در اتاق سرور مطلع خواهید بود و کاملا تردد ها مدیریت می شود.

پیشنهاد ما برای خرید دستگاه اکسس کنترل اتاق سرور چه دستگاهی است؟

شما هر دستگاه سوپریما را می توانید بعنوان اکسس کنترل استفاده کنید. و دراین مواقع می توان بسته به حساسیت محل، از کارکردهای محتلف استفاده کرد. ولی برای اکسس کنترل اتاق سرور بهتر است از دستگاه اکسس کنترل کارتی استفاده نکنید. هر چند قابلیت سوپریما به گونه ای بالاست که در صورت مفقود شدن یک کارت تردد به اتاق سرور، دیگر نیازی به ابطال همه کارتهای تردد افراد به اتاق سرور نیست و به راحتی تردد فردی که کارتش گم شده است ابطال می گردد. استفاده از رمز و کد هم خیلی پیشنهاد نمی گردد چراکه بدلیل حساسیت بالای اتاق سرور، ممکن است رمز افشا شود. اگر چه تغییر رمز به راحتی امکان پذیر است ولی ورود یک نفر غیرمجاز تبعات زیادی در بر خواهد داشت.
پیشنهاد ما برای بهترین دستگاه اکسس کنترل اتاق سرور، اثر انگشتی، تشخیص چهره و یا عنبیه است.
در ادامه چند دستگاه اکسس کنترل پیشنهادی ما که قبلا در سایت ترددبان به شرح کامل آن پرداخته ایم، را مشاهده می کنید.

اکسس کنترل اتاق سرور
دستگاه حضور و غیاب و اکسس کنترل bio STATION F2
اکسس کنترل اتاق سرور
دستگاه حضور و غیاب و اکسس کنترل biostation l2
هادی اسدی 09127147035

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: هادی اسدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 091271470351

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: taradodban@

instagram icon اینستاگرام: taradodban@

email icon ایمیل: taradodban@gmail.com

مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید