فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه تردد / بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کنترل تردد را از کجا بخریم؟

بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کنترل تردد را از کجا بخریم؟

به دلیل تکنولوژی بالا در دستگاه های حضورغیاب فیس، مشتریان به و بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره از لحاظ قیمت و کیفیت هستند. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره از جهتی دیگر این روزها متقاضی زیاد دارد؛ آن هم تداوم و شیوع ویروس کرونا است. که برای رعایت پروتکل های بهداشتی هنگام حضور و غیاب، دستگاه تشخیص چهره، به نحو احسنت کاربرد دارد.

Face Station Lite ازبهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کنترل تردد

از این جهت دستگاه حضورو غیاب Face Station Lite را جزء بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می نماند؛ چراکه قیمت مناسب و عملکرد آن منجر به دستگاه حضور و غیاب با کیفیت گردیده است.
این دستگاه بدلیل عملکرد در تاریکی مطلق و بلعکس در روشنایی زیاد به دستگاهی پرطرفدار مبدل شده است.
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره Face Station Lite می تواند در محلهایی با شدت نور صفر لوکس تا۲۵۰۰۰ لوکس کاربرد داشته باشد. این امکان، خود قدرت دستگاه حضور و غیاب فیس استیشن لایت را به معرض نمایش گذاشته است.

بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

با دستگاه حضور و غیاب Face Station Lite بیشتر آشنا شویم

این دستگاه علاوه بر اینکه یک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است می تواند بعنوان یک دستگاه اکسس کنترل نیز عمل کند. تجهیز یک خروجی رله در این دستگاه، امکان کنترل یک درب را فراهم ساخته است.

Face Station Lite می تواند به تشخیص ۳۰۰۰ کاربر در هر ثانیه بپردازد .بعبارتی سرعت مقایسه بالای آن، دستگاه فیس استیشن را جزء بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره قرار داده است.

آنچه در خصوص دستگاه Face Station Liteبایدبدانیم

  • نوین بودن سیستم نرم افزاری با طراحی سیستم عامل اندروید،
  • CPU ۱,۲GHz Quad-Core
  • امکان کارکرد در دمای-۲۰° -۵۰°C
  • امکان کارکرد دررطوبت ۰% -۸۰%
  • ارتباط از طریقUSB , RS۴۸۵
  • ۱GB RAM + ۸GB Flash
  • تعبیه سنسور برای استفاده موبایل کارت از طریق NFC , BLE
بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه Face Station Lite کجا کاربرد دارد؟

در حال حاضر می توانیم بگوییم در همه شرکتها اداره ها، سازمان و نهادها، باشگاه ورزشی، از این دستگاه می توان استفاده کرد. طبیعتا شرکتهایی که جمعیت آنان ۲-۳ نفراست و یا بدلیل اینکه وظیفه شان در مکان های مختلف بصورت سیار است، نرم افزار حضور و غیاب موبایلی ، مقرون به صرفه است. تا خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره.
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره Face Station Lite بدلیل مانیتور ۲ اینچی و ابعاد ۸۰*۱۶۰*۷۱ میلیمتر، دستگاه حضور و غیاب به نسبت کوچکی است که در مکانهایی با فضای کم و یا محل های امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ظرفیت تردد در دستگاه ساعت زنی تشخیص چهره Face Station Lite پنجاه هزار تصویر و ۵میلیون متن است.این دستگاه می تواند ۳۰۰۰ کاربر را ثبت کند و ۳۰۰۰۰ تردد را نیز گزارش دهد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب Face Station Lite

دستگاه تشخیص چهره Face Station Lite ساخت شرکت سوپریما کره جنوبی است برای همین، قیمت این دستگاه حضور و غیاب فوق العاده تحث تاثیر ارز و دلار قرار دارد. که شاید در دستگاه حضور و غیاب ایرانی این موضع کمتر تاثیر گذاشته است. بدین جهت ، قیمت ها در سایت قرار نگرفته است و درخواست می شود جهت اطلاع از لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب Face Station Lite با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه کش لس

دستگاه کش لس از تولید کننده بخریم

دستگاه کش لس همان کیوسک غیر نقدی به حساب می آید جهت خرید دستگاه کش …