فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه اکسس کنترل / دستگاه اکسس کنترل سوپریما / فروش و قیمت دستگاه حضور و غیاب توسط بزرگترین نمایندگی کشور

فروش و قیمت دستگاه حضور و غیاب توسط بزرگترین نمایندگی کشور

قیمت دستگاه حضور و غیاب ایرانی ، کره ای و چینی در انواع مختلف مانند دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ، کارتی کد و یا عنبیه را می توانید از این مجموعه را می توانید ملاحظه نمایید.
تنوع در برندها و قیمت دستگاه ورود و خروج خود موجب رضایت مشتریان گردیده است.

فروش و قیمت دستگاه حضور و غیاب ایرانی توسان

از دستگاه های اداری پرفروش، دستگاه حضور و غیاب است. که به پابرجا ماندن نظم و بازدهی پرسنل مجموعه شما کمک می کند. دستگاه حضور و غیاب توسان از دستگاه های پرفروش و تولید ملی است وکیفیت و قیمت دستگاه حضور و غیاب ارگان و سازمان و شرکت های خصوصی را به خود جذب کرده است.
دستگاه حضور و غیاب ایرانی توسان در ۳ مدل:
۱-کارتی-اثر انگشتی
۲-اثر انگشتی
۳مایفر(کارتی)
است ونکته ای که در خرید دستگاه حضور و غیاب توسان باید بدانید این است که در همه ۳ نوع دستگاه، قابلیت کد میسراست و کلید خازنی آن کیفیت بالایی دارد. لازم می دانیم در اینجا به اطلاعتان برسانیم که سنسور اثر انگشت دستگاه حضور و غیاب توسان، ساخت شرکت کره ای سوپریما می باشد و این موجب گردیده است تا کمتر از یک ثانیه به تشخیص اثر انگشت بپردازد در خصوص دستگاه حضور و غیاب توسان و جزئیات آن پیش از این توضیحات زیادی داده ایم.
کمی ممکن است قیمت دستگاه حضور و غیاب توسان به نسبت دیگر برندهای ایرانی بالاتر به نظر بیاید.ولی مشتریان بعد از خرید دستگاه حضور و غیاب توسان به کیفیت بالای آن پی برده اند.

فروش و قیمت دستگاه حضور و غیاب سوپریما

بدون غلو دستگاه حضور و غیاب سوپریما از لحاظ کیفیت، نسبت به دستگاه های حضور و غیاب دیگر برندها، بی همتاست. پیشنهاد می شود در محل های امنیتی و حساس از این برند استفاده شود.سوپریما دستگاه حضور و غیاب ارزان قیمت نیست، سوپریما قابلیت هایی دارد که در واقع خصوصیتهای متفاوت و فراوانی که در چند اکسس کنترل واقعی وجود دارد را می توان به تنهایی یافت. قابلیت هایی چون:

  • خواندن لاگ های متنی و اجازه ورودو و خروج در بازه های زمانی و مکانی مختلف به افراد متفاوت با توجه به مسئولیتشان .
  • عدم کوچکترین خطا در گزارش گیری
  • کنترل و گزارش افرادی که وارد شده اند و در صورت نیاز جلوگیری از خروج افرادی که غیر مجاز وارد یک مجموعه شده اند.
  • و…
    در کل دستگاه های حضور و غیاب سوپریما که شامل ، کارتی، کد، اثر انگشتی، تشخیص چهره و یا عنبیه هستند، از لحاظ سخت افزاری بی نظیر می باشند و این مجموعه بعنوان نمایندگی فروش دستگاه حضورغیاب سوپریما همه خدمات از قبیل نصب و راه اندازی، گارانتی و خدمات پس از فروش را بعهده دارد.
    در پایان باز تاکید می کنیم قیمت دستگاه حضور و غیاب سوپریما را اگر چه بالاست ولی کیفیت ان به نسبت هزینه ای که می کنید بیشتراست.
قیمت دستگاه حضور و غیاب

فروش دستگاه حضور و غیاب تایمی

تایمی یک برند چینی با دستگاه های حضور و غیاب مناسب است. قیمت دستگاه حضور و غیاب تایمی به نسبت دستگاه ایرانی و سوپریما پایین تر است. ولی موجب افت کیفیت آن نشده است. به طور مثال دستگاه حضور و غیاب تایمی a1 یک دستگاه حضور و غیاب قیمت مناسب با قابلیت تشخیص چهره است که مورد استقبال سازمانها، شرکت های پر اهمیت واقع شده است.
این مجموعه با خدمات پس از فروش و نمایندگی این محصول در کشور، آماده ارائه خدمات می باشد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه حضور غیاب چهره

فروش دستگاه حضور غیاب چهره TIMMY 610 از نمایندگی

ترددبان بزرگترین نمایندگی فروش دستگاه حضور غیاب چهره با گارانتی و خدمات پس از فروش …