مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

گیت کنترل تردد اصفهان نمایندگی معتبر

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

تاثیر اقلیم نصف جهان در گیت کنترل تردد اصفهانفرمول خرید گیت ورودو خروجگیت میله ای بخرم یا شیشه ای یا...؟احراز هویت به صورت چهره باشد، اثر انگشت یا...؟جنس گیت آهنی باشد؟ استیل باشدیا...؟موتور دستگاه تسمه ای باشد یا گیربکسی دنده ای؟معرفی  گیت عبور و مرور اصفهان
گیت کنترل تردد اصفهان

گیت کنترل تردد اصفهان / اصفهان یکی از مراکز بزرگ از نظر اقتصاد و فرهنگ و ورزش است؛ به همین دلیل ترددبان در این شهر نمایندگی فعال و مقیم خود را معرفی می نماید.

تاثیر اقلیم نصف جهان در گیت کنترل تردد اصفهان

شهر زیبا و تاریخی اصفهان، اقلیم نیمه خشک دارد و بدین خاطر  د رانتخاب گیت نیازی به خاص بودن نوع آن وجود ندارد. ولی درهر حالت پیشنهاد ما استفاده جنس و قطعات درجه یک (استیل بودن بدنه و پایه، موتور و گیربکس مرغوب، سنسورهای بی خطا اکسس کنترل بدون خطا و درب بادوام و مستحکم) است.

گیت کنترل تردد اصفهان

فرمول خرید گیت ورودو خروج

در بازار، گیت های ورودو خروج زیادی می بینید؛ به طوری که در انتخاب آن مردد می شوید. و همیشه حتی بعد از خرید هم می گویید آیا این خرید مناسبی بوده یا نه.
و برایتا سحین تهیه سیستم عبور و مرو مطرح می شود که چرا قیمت آن گیت بالاتر است؟ چرا گذرگاه تردد با اینکه ورق نازکتر را کار کرده است ولی گران تر است؟ گیت میله ای بخرم یا شیشه ای؟ و…
اینها موجب می شود مشتری خریدش با شک و تردید روبرو شود. سئوال های دیگری که مطرح می شود:

 • گیت میله ای بخرم یا شیشه ای یا…؟
 • احراز هویت به صورت چهره باشد، اثر انگشت یا…؟
 • جنس گیت آهنی باشد؟ استیل باشدیا…؟
 • موتور دستگاه تسمه ای باشد یا گیربکسی دنده ای؟
 • در نهایت ارزان بخریم یا قیمت بالا؟

  گیت میله ای بخرم یا شیشه ای یا…؟

  خرید این ۲ نوع دستگاه تردد به مواردی چون:

 • میزان نیاز به امنیت
 • میزان و تعداد عبور و مرور
 • بودجه

بستگی دارد. در محل های نیمه امنیتی و یا مکان هایی که به کنترل به مهلت بیشتر و سرعت کمتر (دقت)نیازاست گیت ترددمیله ای اکتفا می کند ولی بدانید که گیت میله ای در اداره هایی که شخصیتهای ارشد می خواهند از آن بگذرند پیشنهاد نمی شود. این گیت ها معمولا درب آن یا با دست، عمل می کند و یا اینکه در یک لحظه به صورت اتوماتیک می چرخد و فرد مهلت دارد در مدتی مقرر از دستگاه عبور نماید. پس بخاطر همین، گیت ورودو خروج شیشه ای برای گذر مقامات مناسب است. و بدون تماس افراد با درب، ورود و خروج انجام می گردد. مدل گیت VIP برای گذر شخصیتها ها بهترین گزینه است. در مجموع گیت ۳شاخه می تواند در دقیقه حدود۳۰ تا ۴۰ نفر و گیت شیشه ای قادر است در یک دقیقه بالغ بر چهل و پنج نفر را به راحتی از خود عبور دهد.

احراز هویت به صورت چهره باشد، اثر انگشت یا…؟

نوع شغل و تعداد جمعیت در پیک زمانی رفت و آمد پرسنل حرف اول را در انتخاب نوع دستگاه می زند ولی در ایام کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی هم بدان اضافه شد.

 1. اگر حرفه و شغل  موجب شود که به اثر انگشت آسیب وارد شود، دستگاه تشخیص چهره یا کارتی خیلی مناسب خواهد بود.
 2. در مواقعی که احتمال مفقود شدن کارت یا جابجا کردن آن توسط پرسنل وجود داشته باشد، اثز انگشتی یا چهره راه گشاست.
 3. بخاطر جلوگیری از شیوع ویروس دستگاه تشخیص چهره نقش مهمی دارد.
 4. سرعت تشخیص چهره اصولا از اثر انگشت بالاتر است و می توان از مسافت دور هم چهره را تشخیص داد( در دستگاه تشخیص چهره DF02 تا ۳ متر هم تایید چهره قابل تنظیم است.
 5. تعداد پرسنل در انتخاب نوع دستگاه حضور و غیاب مهم است. (مثلا دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره UBio-X Pro 2تا ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تردد را ثبت می کند و دستگاه  تایمی ۶۱۰ قادر به ثبت تردد ۱۰۰۰۰ لاگ است. پس دستگاه ساعت زنی فیس موثر است.
 6. اگر ارباب رجوع دارید می توانید بعد از مواردی چون ثبت بیومتریک و…  در اتاق اوپراتور تایید اولیه انجام گردد، تا دربازه زمانیی که آن فرد در آن مجموعه  حضور دارد  دارد، بتواند از گیت رفت و آمد کند. بعد خروج از سازمان، ورود فرد تا زمان احراز هویت مجدد میسر نخواهد بود.و بی اعتبار است.
 7. اگر  QR  CODیا صدور رفت و امد با بارکد لازم  باشد، استفاده از دستگاه بارکد خان  روی گیت استفاده می شود که به صورت Internal  نصب می گردد.

  جنس گیت آهنی باشد؟ استیل باشدیا…؟

گیت آهنی سیستم های عبور و مرور، معمولا  ارزان هستند وتمام شدن عمر آن شاید با اتمام گارانتی آن هم برابری کند. ولی اگر می خواهید نگران نباشید، گیت استیل با شاسی مستحکم که جنس آن هم  تاکید می شود از استیل باشد،خریداری کنید.
شما گیت کنترل تردد را نمی خرید که ۲ سال بعد بخواهید تعمیر کنید و یا مجددا خریداری کنید. خرید گیت به معنا استفاده  همیشگی و مادام العمراز آن است . به شرط آشنایی با  طریقه نگهداری از آن. در برخی از کشورهای پیشرفته به سیستم و دستگاه تردد به مانند اسکلت ساختمان اهمیت می دهند.

گیت کنترل تردد اصفهان

موتور دستگاه تسمه ای باشد یا گیربکسی دنده ای؟

نوع  سیستم و مکانیزم موتور گیت خیلی تفاوتی ندارد. و هر شرکتی ادعا می کند سیستم ما  استاندارد خود را دارد. اما در نهایت ضربه نزدن (اصطلاحا لگد نزدن درب) به عابرین در گیت عبور و مرور شیشه ای و یا ضربه نزدن به پشت سر و کمر فرد گذرکننده(لگد  زدن در گیت میله ای ) از گیت در  کیفیت، فوق العاده حائز اهمیت است. با سرعت  شدت، باز و بسته شدن درب گیت شیشه ای ضعف است؛ در باید نرم و آرام باز و بسته شود.و کاملا  تحت امر سنسور و موتور باشد.

معرفی  گیت عبور و مرور اصفهان

با شرح مطالب فوق به این جمع بندی می رسیم که انواع مختلف گیت را  می توان با توجه به اقلیم اصفهان استفاده نمود. و خیلی محدودیتی در نوع ان وجود ندارد. ,ولی در بخش های سردسیری این استان (منطقه غربی) استیل بودن خالص جنس ورقه گیت از ملزومات است. ما پیش از این در مورد گیت کنترل ترددHP102 که گیت شیشه ای است و گیت میله ای TP103 به شرح کامل پرداختیم.
و از آن ۲ بعنوان سیستم ورودو خروج با کیفیت و با رزومه یاد نمودیم.ولی باز برای تهیه سیستم تردد به راهنمایی بیشتر نیاز است که تیم مشاوره کنترل تردد و ترددبان اماده ارائه بهترین راهکار در این زمینه می باشد.

هادی اسدی 09127147035

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: هادی اسدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 091271470351

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: taradodban@

instagram icon اینستاگرام: taradodban@

email icon ایمیل: taradodban@gmail.com

مجموعه تردد بان شما را به خرید بهترین محصولات کنترل تردد و سیستم حضور غیاب  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید