فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه تردد / گیت کنترل تردد فروشگاهی به قیمت کارخانه

گیت کنترل تردد فروشگاهی به قیمت کارخانه

در یک فروشگاه زنجیره ای که معمولا شلوغ و پر تردد است گیت کنترل تردد فروشگاهی یکی از بهترین دستگاه ها برای ایجا نظم و فروش محصولات آن فروشگاه خواهد بود.این دستگاه با قیمت بسیار مناسب باخدمات پس از فروش مهیا است.
دستگاه گیت کنترل تردد فروشگاهی انواع مختلف با تنوع هایی از نظر کارکرد و ظاهری دارد که پیش از فروش گیت کنترل تردد به شرح آن می پردازیم.

خرید و مشخصات گیت چرخان فروشگاهی

گیت چرخان فروشگاهی از گیت های کنترل تردد فروشگاهی است که ساختارش موجب گردیده تا مدیریت سریع و آسان آن رضایت مشتری را نیز در پی داشته باشد.
این دستگاه به راحتی کنترل های مشتریان را مدیریت می کند معمولان گیت کنترل تردد فروشگاهی چرخان این قابلیت را دارد که از سوی اپراتور و مسئول صندوق مدیریت و کنترل شود.

گیت کنترل تردد فروشگاهی

گیت کنترل تردد فروشگاهی ۳شاخه

گیت کنترل تردد فروشگاهی ۳شاخه یکی دیگر از گیتهای مستحکم و با کیفیت است که برای فروشگاه ها مناسب است این گیتها با استحکام بیشترنسبت به گیت چرخان. طراحی و تولید می شود. که موارد استفاده از آن را کمی متفاوت می کند. مثلا می توان در اماکن و فروشگاه های شلوغ تر استفاده شود.
این نکته را در نظر داشته باشید که می توان درگیت کنترل تردد فروشگاهی بارکد خان و فیش خان تعبیه کرد تا بعد از تحویل فیش و فاکتو خرید از سوی صندوق دار به مشتری دستگاه بارکد خان قابلیت تایید و باز کردن درب را داشته باشد.

گیت کنترل تردد فروشگاهی

گیت کنترل تردد فروشگاهی باله ای ( لولایی)

این نوع گیت بدلیل عرض استاندارد برای گذر چرخ دستی و کالسکه خرید مناسب است . لولایی بودن این گیت و چرخش کامل آن موجب شده است تا درب گیت، مزاحمتی برای مشتری ایجاد نکند.
بدنه مقاوم و ضدخش بودن آن موجب می شودبرخورد کالسکه و چرخ دستی منجر به خش افتادن میله و بدنه گیت کنترل تردد نگردد. دربهای گیت به صورت دوطرفه و یا یک طرفه طراحی می شود.

گیت کنترل تردد فروشگاهی

قیمت گیت کنترل تردد فروشگاهی

یکی دیگر از مشخصات مهم در گیت عبور و مرور باشگاهی یک طرفه و دو طرفه بودن آن برای تردد است که این گیتها باید قابلیت مسدود کردن تردد از یک جهت یا ۲ سمت تردد را داشته باشد.
در نظر داشته باشید، گیت فروشگاهی باید فیلتری باشد که مشتری هم ذهنیت منفی نسبت به فضای فروشگاه نداشته باشد و هم به موجب آن امنیت هر چه بیشتر را در فروشگاه به ارمغان آورد.
برای خرید و اطلاع از قیمت گیت کنترل تردد و وسایل جانبی آن لازم است پس از مشاوره با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه حضور غیاب چهره

فروش دستگاه حضور غیاب چهره TIMMY 610 از نمایندگی

ترددبان بزرگترین نمایندگی فروش دستگاه حضور غیاب چهره با گارانتی و خدمات پس از فروش …